- Petitions - (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: list
el: λίστα

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: user
el: χρήστης

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Public
el: Δημόσιες

en: Resources
el: Πηγές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Country
el: Χώρα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Media
el: Μέσα

en: State
el: Κατάσταση

en: here
el: εδώ

en: Other
el: Άλλο

en: Signatures
el: Υπογραφές

en: Log in
el: Είσοδος

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Close
el: Κλείσιμο

en: City
el: Πόλη

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: or
el: ή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Description:
el: Περιγραφή:

en: City name
el: Το όνομα της πόλης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας
