- Petitions - (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Private
eu: Pribatua

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Public
eu: Publikoa

en: Go
eu: Joan

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Response
eu: Erantzun

en: Country
eu: Herria

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Default Settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: State
eu: Egoera

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Signatures
eu: Sinadurak

en: Log in
eu: Sartu

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Close
eu: Itxi

en: Log out
eu: Irten

en: or
eu: edo

en: Removed
eu: Kendu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: Finish
eu: Amaitu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Search Terms
eu: Terminoak bilatu

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Starting year
eu: Hasiera urtea

en: New Users
eu: Erabiltzaile berriak
