- Petitions - (7.x-1.2) - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Go
fy: Gean

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: View
fy: Besjen

en: Active
fy: Aktyf

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Log out
fy: Utlogge
