- Petitions - (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Summary
de: Zämefassig

en: Media
de: Medium

en: IP Address
de: IP-Adrässe
