- Petitions - (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: list
jv: daftar

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Actions
jv: Aksi

en: Go
jv: Nuju

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Country
jv: Negara

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Filter
jv: Saring

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Log out
jv: Metu log

en: Index
jv: Indek

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
