- Petitions - (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (49 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Forgot password?
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಮರೆತು ಹೋಗಿದೆಯೇ?

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Signatures
kn: ಸಹಿಗಳು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Bookmark
kn: ಬುಕ್‍ಮಾರ್ಕ್

en: Removed
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕಲಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Misc
kn: ಇತರೆ

en: Popular
kn: ಜನಪ್ರಿಯ

en: Description:
kn: ವಿವರಣೆ:

en: services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು

en: Created:
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದ್ದು:

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Password:
kn: ಗುಪ್ತಪದ(_P):

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
