- Petitions - (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: list
ku: لیستە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Private
ku: تایبەت

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Other
ku: هیتر

en: Signatures
ku: مۆرەکان

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Index
ku: نوانە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
