- Petitions - (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (15 entries)

en: list
lo: ລາຍການ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ
