- Petitions - (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: list
mg: lisitra

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Actions
mg: Asa

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
