- Petitions - (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Content
mk: Содржина

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Active
mk: Активно

en: Log in
mk: Најави ме

en: Log out
mk: Одјави ме
