- Petitions - (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Private
mn: Хувийн

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Public
mn: Нийтийн

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Country
mn: Улс

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Registered Users
mn: Бүртгэсэн хэрэглэгчид
