- Petitions - (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: list
nn: liste

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Summary
nn: Samandrag

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: here
nn: her

en: Other
nn: Andre

en: Log in
nn: Logg inn

en: Close
nn: Lukk

en: City
nn: By

en: Log out
nn: Logg ut

en: Apply
nn: Bruk

en: Index
nn: Indeks

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
