- Petitions - (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: list
os: номхыгъд

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: user
os: архайæг

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
