- Petitions - (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Signatures
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ
