- Petitions - (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Actions
ps: چارې

en: Public
ps: ټوليز

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Preview
ps: مخليد

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Other
ps: نور

en: Log in
ps: ننوتون

en: Close
ps: تړل

en: Log out
ps: وتون

en: or
ps: او

en: Apply
ps: تطبيقول
