- Petitions - (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde

en: Log out
se: Logge eret

en: or
se: dahje
