- Petitions - (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: list
si: ලැයිස්තුව

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Public
si: පොදු

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Removed
si: ඉවත් කරන ලදී

en: Index
si: පටුන
