- Petitions - (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: list
sq: lista

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Log out
sq: Dalja
