- Petitions - (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
