- Petitions - (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: list
ug: تۈرلەر

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Private
ug: شەخسىي

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Signatures
ug: ئىمزا

en: Log in
ug: كىرىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Password:
ug: پارول:

en: Draft
ug: كوپىيە

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
