- Petitions - (7.x-1.0-alpha29) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: list
sr: листа

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Public
sr: Јавно

en: Search
sr: Претрага

en: Country
sr: Земља

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Log in
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Draft
sr: Предлог
