- Petitions - (7.x-2.0-beta10) - en to ca translation catalogue (65 entries)

en: list
ca: llista

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Private
ca: Privat

en: Actions
ca: Accions

en: Public
ca: Públic

en: Go
ca: Vés-hi

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Response
ca: Resposta

en: Country
ca: País

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Issue
ca: Edició

en: Default Settings
ca: Paràmetres predeterminats

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Media
ca: Multimèdia

en: State
ca: Estat

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: Log in
ca: Entra

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Close
ca: Tanca

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Log out
ca: Surt

en: State name
ca: Nom de l'estat

en: or
ca: o

en: Apply
ca: Aplica

en: Index
ca: Índex

en: Services
ca: Serveis

en: Finish
ca: Acaba

en: Created:
ca: Creat el:

en: Responses
ca: Respostes

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: No data found.
ca: No s'han trobat dades.

en: Draft
ca: Esborrany

en: Search Terms
ca: Termes de cerca

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: creator
ca: creador

en: Archived
ca: Arxivat

en: Starting year
ca: Any inicial

en: Video Embed
ca: Vídeo incrustat
