- Petitions - (7.x-2.0-beta11) - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: list
gl: lista

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Private
gl: Privado

en: Actions
gl: Accións

en: Public
gl: Público

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Country
gl: País

en: Preview
gl: Vista previa

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Issues
gl: Incidencias

en: Issue
gl: Incidencia

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Media
gl: Medios

en: Step 1
gl: Paso 1

en: Step 2
gl: Paso 2

en: Step 3
gl: Paso 3

en: Step 4
gl: Paso 4

en: State
gl: Estado

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: Signatures
gl: Sinaturas

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Close
gl: Pechar

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: State name
gl: Nome do estado

en: or
gl: ou

en: Apply
gl: Aplicar

en: Index
gl: Índice

en: Description:
gl: Descrición

en: Services
gl: Servizos

en: Contexts
gl: Contextos

en: Password:
gl: Contrasinal

en: City name
gl: Nome da cidade

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Draft
gl: Borrador

en: Search Terms
gl: Termos de Búsqueda

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Archived
gl: Arquivado
