- Petitions - (7.x-2.0-beta16) - en to ar translation catalogue (48 entries)

en: list
ar: لائحة

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: user
ar: مستخدم

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Private
ar: خاص

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Public
ar: عام

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Response
ar: الجواب

en: Country
ar: الدولة

en: Preview
ar: معاينة

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Active
ar: نشط

en: Page
ar: الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: Filter
ar: انتقاء

en: OK
ar: موافق

en: Media
ar: ميديا

en: State
ar: الحالة

en: here
ar: هنا

en: Other
ar: آخر

en: Signatures
ar: التوقيعات

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Close
ar: إغلاق

en: Features
ar: الخصائص

en: Log out
ar: خروج

en: or
ar: أو

en: Apply
ar: تطبيق

en: Index
ar: الفهرس

en: Finish
ar: إنهاء

en: Password:
ar: كلمة المرور

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Draft
ar: مسودة

en: The password field is case sensitive.
ar: رجاء الانتباه حالة الأحرف اللاتينية عند إدخال كلمة المرور.

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Registered Users
ar: الأعضاء المسجلين
