- Petitions - (7.x-2.0-beta16) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: State
az: Dövlət

en: Other
az: Digər

en: Log in
az: Loqin

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Close
az: Bağlı

en: Log out
az: Çıxış

en: or
az: və ya

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Index
az: İndeks

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
