- Petitions - (7.x-2.0-beta16) - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: list
cs: seznam

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Private
cs: Soukromé

en: Actions
cs: Akce

en: Public
cs: Veřejná

en: Go
cs: Přejít

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Response
cs: Odpověď

en: Country
cs: Země

en: Preview
cs: Náhled

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Default Settings
cs: Výchozí nastavení

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filter
cs: Filtr

en: Media
cs: Média

en: State
cs: Stav

en: here
cs: zde

en: Other
cs: Jiné

en: Signatures
cs: Podpisy

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Close
cs: Zavřít

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Log out
cs: Odhlásit

en: or
cs: nebo

en: Apply
cs: Použít

en: Index
cs: Rejstřík

en: Description:
cs: Popis:

en: Services
cs: Služby

en: Password:
cs: Heslo:

en: City name
cs: Město

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Draft
cs: Koncept

en: The password field is case sensitive.
cs: Políčko pro heslo rozlišuje velikost písmen.

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Archived
cs: Archivováno

en: Starting year
cs: Počáteční rok

en: Video Embed
cs: Vložit video
