- Petitions - (7.x-2.0-beta18) - en to sv translation catalogue (67 entries)

en: list
sv: lista

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: user
sv: användare

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Private
sv: Privat

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Public
sv: Offentlig

en: Go
sv: Gå till

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Response
sv: Svar

en: Country
sv: Land

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Default Settings
sv: Förvalda inställningar

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filter
sv: Filtrera

en: API Key
sv: API-nyckel

en: State
sv: Läge

en: here
sv: här

en: Other
sv: Övriga

en: Signatures
sv: Signatur

en: Log in
sv: Logga in

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Close
sv: Stäng

en: City
sv: Stad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Features
sv: Funktioner

en: Log out
sv: Logga ut

en: State name
sv: Namn på status

en: or
sv: eller

en: Removed
sv: Borttagen

en: Apply
sv: Applicera

en: Index
sv: Förteckning

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: Services
sv: Tjänster

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: Zip
sv: Postnummer

en: Finish
sv: Slutför

en: Created:
sv: Skapad:

en: Password:
sv: Lösenord:

en: City name
sv: Stadsnamn

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: No data found.
sv: Ingen data funnen.

en: Draft
sv: Utkast

en: The password field is case sensitive.
sv: Lösenordsfältet är skiftlägeskänsligt.

en: Search Terms
sv: Söktermer

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Archived
sv: Arkiverad

en: Date Range
sv: Datumintervall

en: Save and Continue Editing
sv: Spara och fortsätt redigering

en: Starting year
sv: Startande år

en: Learn More
sv: Läs mer
