- Petitions - (7.x-2.0-beta19) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Private
sk: Súkromné

en: Actions
sk: Akcie

en: Public
sk: Verejné

en: Go
sk: Prejsť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Country
sk: Krajina

en: Preview
sk: Náhľad

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Default Settings
sk: Predvolené nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Media
sk: Médiá

en: State
sk: Stav

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: Signatures
sk: Signatúry

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Close
sk: Zatvoriť

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: or
sk: alebo

en: Apply
sk: Použiť

en: Description:
sk: Popis:

en: Services
sk: Služby

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Password:
sk: Heslo:

en: City name
sk: Mesto

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Search Terms
sk: Hľadať termíny

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky
