- Petitions - (7.x-2.0-beta4) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: list
gu: સૂચિ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Forgot password?
gu: પાસવર્ડ ભૂલી ગયા?

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Public
gu: જાહેર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Other
gu: અન્ય

en: Signatures
gu: હસ્તાક્ષરો

en: Close
gu: બંધ

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: or
gu: અથવા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
