- Petitions - (7.x-2.0-beta4) - en to he translation catalogue (61 entries)

en: list
he: רשימה

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Private
he: פרטי

en: Actions
he: פעולות

en: Public
he: ציבורי

en: Resources
he: מקורות

en: Download
he: הורדה

en: Go
he: קדימה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Response
he: תשובה

en: Country
he: מדינה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Default Settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Media
he: מדיה

en: State
he: מצב

en: Other
he: אחר

en: Signatures
he: חתימות

en: Log in
he: כניסה

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Close
he: סגירה

en: City
he: עיר

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: Log out
he: יציאה

en: State name
he: שם מצב

en: or
he: או

en: Removed
he: הוסר

en: Apply
he: החל

en: Index
he: אינדקס

en: Contexts
he: הקשרים

en: Finish
he: סיום

en: Created:
he: נוצר:

en: Retrieve
he: אחזר

en: Twitter
he: טוויטר

en: City name
he: שם העיר

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Draft
he: טיוטה

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף
