- Petitions - (7.x-2.0-beta4) - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: list
hr: lista

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Private
hr: Privatno

en: Actions
hr: Akcije

en: Public
hr: Javno

en: Resources
hr: Resursi

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Find out more
hr: Saznaj više

en: Go
hr: Idi

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Country
hr: Država

en: Preview
hr: Pregled

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Media
hr: Mediji

en: State
hr: Država

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: Signatures
hr: Potpisi

en: Log in
hr: Prijava

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Last Name
hr: Prezime

en: Features
hr: Značajke

en: Log out
hr: Odjava

en: or
hr: ili

en: Apply
hr: Primjeni

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice
