- Petitions - (7.x-2.0-beta4) - en to mr translation catalogue (35 entries)

en: list
mr: याद्या

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: user
mr: सदस्य

en: Forgot password?
mr: संकेतअक्षर विसरले ?

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Private
mr: खाजगी

en: Actions
mr: कृती

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Resources
mr: संसाधने

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Country
mr: देश

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Issues
mr: मुद्दे

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Step 1
mr: १ पायरी

en: Step 2
mr: २ पायरी

en: Step 3
mr: ३ पायरी

en: Step 4
mr: ४ पायरी

en: State
mr: राज्य

en: here
mr: येथे

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Close
mr: बंद

en: Log out
mr: लॉग आऊट
