- Petitions - (7.x-2.0-beta5) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Search
ht: Chèche

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Apply
ht: Aplike

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
