- Petitions - (7.x-2.0-beta5) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: list
ur: فہرست

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: user
ur: صارف

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Private
ur: نجی

en: Public
ur: عوامی

en: Search
ur: تلاش

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filter
ur: فلٹر
