- Petitions - (7.x-2.0-beta6) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: list
ga: liosta

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Country
ga: Tír

en: View
ga: Féach ar

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Log out
ga: Logáil amach

en: or
ga: nó

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
