- Petitions - (7.x-2.0-beta6) - en to or translation catalogue (101 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Wrong username or password.
or: ଭୁଲ ଚାଳକନାମ ଅଥବା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: The title of the block as shown to the user.
or: ଖଣ୍ଡ ଶୀର୍ଷକ, ଯେପରିକି ବ୍ଯବହାରକାରୀ କୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: You are not authorized to access this page.
or: ଆପଣ ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି।

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Add block
or: ବ୍ଲକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Mode
or: ଧାରା

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: node
or: ନୋଡ୍

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Request new password
or: ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
or: ଆପଣ ବ୍ଲକ %name କୁ ଅପସାରଣ କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ?

en: The block %name has been removed.
or: ବ୍ଲକ୍ %name ଟି ଅପସାରିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: !date by !username
or: !date ଦ୍ବାରା !username

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Delete block
or: ବ୍ଲକ ଅପସାରଣ

en: Save blocks
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ

en: The block settings have been updated.
or: ବ୍ଲକ୍ ବିନ୍ଯାସ ଅଦ୍ୟତିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: '%name' block
or: '%name' ବ୍ଲକ

en: Save block
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ

en: The block configuration has been saved.
or: ବ୍ଲକ୍ ବିନ୍ୟାସ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: The block has been created.
or: ବ୍ଲକ ଟି ନିର୍ମାଣ ହୋଇଯାଇଛି

en: Block body
or: ବ୍ଲକ ର ଅଂଶ

en: The directory %directory does not exist.
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: The directory %directory is not writable
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଟି ଲେଖିବାଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ

en: Book navigation
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
or: ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲ %file କୁ ଧାରଣ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ, କାରଣ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ %directory କୁ ସଠିକ ଭାବରେ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇନାହିଁ।

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
or: ଚୟନହୋଇଥିବା ଫାଇଲ %fileର ପ୍ରତିଲିପି ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ, କାରଣ  ସେହି ନାମର କୌଣସି  ଫାଇଲ ଉପଲବ୍ଧ ନୁହେଁ।ଦୟାକରି ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ ଆପଣ ସଠିକ ଫାଇଲର ନାମ ଦେଇଛନ୍ତି ନା ନାହିଁ।

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
or: ଚୟନହୋଇଥିବା ଫାଇଲ %file ର ପ୍ରତିଲିପି ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ, କାରଣ ପୂର୍ବରୁ ସେହି ନାମର ଏକ ଫାଇଲ ଗନ୍ତବ୍ଯସ୍ଥାନରେ ଉପଲବ୍ଧ ।

en: The selected file %file could not be copied.
or: ଚୟନହୋଇଥିବା ଫାଇଲ ର ପ୍ରତିଲିପି ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
or: କେବଳ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଅନୁଲଗ୍ନ ବିଶିଷ୍ଟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଅନୁମୋଦିତ: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
or: ଫାଇଲ %filesize ସର୍ବାଧିକ ଫାଇଲ ଆକାର %maxsize କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।

en: New user: %name (%email).
or: ନୂତନ ଚାଳକ: %name (%email)।

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା

en: emergency
or: ଜରୁରୀ

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ
