- Petitions - (7.x-2.0-beta7) - en to et translation catalogue (60 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Private
et: Privaatne

en: Actions
et: Toimingud

en: Public
et: Avalik

en: Resources
et: Ressursid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Go
et: Mine

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Country
et: Riik

en: Preview
et: Eelvaade

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Default Settings
et: Vaikesätted

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Media
et: Meedia

en: Step 1
et: Samm 1

en: Step 2
et: Samm 2

en: Step 3
et: Samm 3

en: State
et: Olek

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Signatures
et: Allkirjad

en: Log in
et: Sisene

en: Close
et: Sulge

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Features
et: Omadused

en: Log out
et: Logi välja

en: or
et: või

en: Apply
et: Rakenda

en: Index
et: Indeks

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Contexts
et: Kontekst

en: Zip
et: Postikood

en: Finish
et: Valmis

en: Password:
et: Parool:

en: City name
et: Linn

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Draft
et: Mustand

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Archived
et: Arhiveeritud
