- Petitions - (7.x-2.0-beta7) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Private
lv: Privāts

en: Actions
lv: Darbības

en: Public
lv: Publisks

en: Resources
lv: Resursi

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Go
lv: Aiziet

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Response
lv: Atbilde

en: Country
lv: Valsts

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Media
lv: Multivide

en: State
lv: Stāvoklis

en: Email:
lv: Epasts:

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: User Statistics
lv: Lietotāja statistika

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Close
lv: Aizvērt

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Log out
lv: Iziet

en: or
lv: vai

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Index
lv: Rādītājs

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
