- Petitions - (7.x-2.0-beta18) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: list
bs: lista

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Forgot password?
bs: Zaboravili lozinku?

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Country
bs: Zemlja

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Signatures
bs: Potpisi

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Apply
bs: Primjeni

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
