- Petitions - (7.x-2.0-beta4) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: list
eo: listo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Actions
eo: Agoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Other
eo: Alia

en: Signatures
eo: Subskriboj

en: Log in
eo: Ensalutu

en: City
eo: Urbo

en: Features
eo: Ecoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Apply
eo: Apliku

en: Index
eo: Indekso
