- Petitions - (7.x-2.0-beta6) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Go
my: သွားမည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Other
my: အခြား

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Draft
my: မူကြမ်း
