pgn4web (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Layout
ca: Disposició

en: Delay
ca: Retard

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: !name must be a hexadecimal color value.
ca: !name ha de ser un valor de color en hexadecimal.
