pgn4web (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Delay
de: Verzögerung

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Chess
de: Schach

en: !name must be a hexadecimal color value.
de: !name muss ein hexadezimaler Farbwert sein.
