pgn4web (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Layout
et: Paigutus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: !name must be a hexadecimal color value.
et: !name peab olema kuueteistkümnendkoodis väljendatud värvikood.
