pgn4web (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Layout
fr: Mise en page

en: Delay
fr: Délai

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: !name must be a hexadecimal color value.
fr: !name doit être une valeur de couleur en hexadécimal.
