pgn4web (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Layout
ja: レイアウト

en: Delay
ja: 遅延

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: !name must be a hexadecimal color value.
ja: !name は16進数で表現された色の値でなければなりません。
