pgn4web (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Delay
pt: Atraso

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: !name must be a hexadecimal color value.
pt: !name deve ser uma cor em valor hexadecimal.
