pgn4web (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Layout
ru: Макет

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: !name must be a hexadecimal color value.
ru: !name должно быть шестнадцатеричнімм значением цвета.
