pgn4web (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Delay
tr: Gecikme

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: !name must be a hexadecimal color value.
tr: !name onaltılık bir renk değeri olmalı.
