pgn4web (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Layout
vi: Bố cục

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Chess
vi: Cờ

en: !name must be a hexadecimal color value.
vi: !name phải là một mã màu hexa.
